Aylık 20 Bin TL Kazandırıyor! Başvuruları Başladı! İşte Başvuru Şartları ve Başvuru Ekranı..

Aylık 20 Bin TL Kazandırıyor! Başvuruları Başladı! İşte Başvuru Şartları ve Başvuru Ekranı..
Yayınlama: 13.09.2022
1.165
A+
A-

Türk Hava Yolları tarafından kabin memuru alımı yapılacağı açıklandı. İşte tüm detayları..

THY Kabin Memuru Alım İlanı Açtı

Türk Hava Yolları, resmi insan kaynakları sitesi “kariyer.thy.com” üzerinden kabin memuru alımı için ilan açtı.

THY Kabin Memuru Alım Başvuruları Nasıl Yapılacak?

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, 388 uçaklık filosuyla, küresel hava yolu şirketleri arasında filo büyüklüğü bakımından dünyada 9. sıraya yerleşen Türk Hava Yolları, resmi insan kaynakları sitesi “kariyer.thy.com” üzerinden ilan açtı.

Aday değerlendirme süreci ve diğer koşullar hakkında detaylı bilgiye “https://careers.turkishairlines.com/kabin-ekibi” adresinden ulaşılabilecek.

Kabin Memuru Başvuru Şartları Nelerdir?

THY kabin memuru alımı için 1 Ocak 1984 ile 31 Aralık 2002 arasında doğmuş Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı adaylar, kabin memurluğu için başvuru yapabilecek.

THY misafirlerini gökyüzünde karşılayacak adayların, güler yüzlü, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın ve dinamik kişiler olması bekleniyor. İlanın, yeterli başvuru sayısına ulaşıldığında yayından kaldırılması planlanıyor.

Halihazırda 13 bine yakın kabin memuruyla operasyonlarını icra eden şirket, ekibine yeni katılacak adaylara, dünyanın dört bir yanındaki eşsiz güzellikleri keşfetme, özel sağlık sigortası, kendilerine ve aile üyelerine indirimli seyahat imkanı gibi ek ayrıcalıklar sunuyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.