Sakarya ve Yalova’da Ev Hanımlarına Evde Ek İş Fikirleri

Sakarya ve Yalova’da Ev Hanımlarına Evde Ek İş Fikirleri
Yayınlama: 10.09.2022
2.737
A+
A-

Sakarya ve ilçelerinde oturan ev hanımlarına ek iş veren firmalar. Adapazarı, Serdivan, Akyazı, Erenler, Hendek, Karasu, Geyve, Arifiye, Sapanca, Pamukova, Ferizli, Kaynarca ilçelerinde evlere iş gönderen yerler. Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanlara ek iş veren firmalar. Sizde evinizde boş boş oturmaktan sıkıldıysanız Sakarya’da Evlere İş veren Firmalar aracılığı ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Sakarya’da Evlere İş Veren Firmalar iş başvurusunda bulunmak olacaktır. Evinizde oturduğunuz yerden iş yaparak para kazanmanıza imkan veren bu firmalar aracılığı ile aylık 500 lira ile 2 bin lira arasında para kazanabilirsiniz.

Adapazarı’nda Evlere Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde paketleme işi yapmak isteyen ev hanımlarının en çok tercih ettiği paketleme türü kına paketleme olarak dikkat çekmektedir. Evinizde ister komşularınızla isterseniz arkadaşlarınızla kına paketleme işi yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu işi isteyen bütün ev hanımları rahatlıkla yapabilirler ve para kazanabilirler. Bilindiği üzere düğünlerimizin vazgeçilmesi olan kına dağıtımı her geçen gün değişen ambalajları ile ilgi odağı olmaya devam etmektedir. Yer yıl düğün sezonu açılmadan firmalar yeni model ve şekildeki kına paketlerini hazırlayarak yaz aylarında satışını yapmaktadır. Bu nedenle evde kına paketleme işini yılın her mevsiminde bulmanız kolaylaşmaktadır. Evinizin küçük bir bölümünde bu işi rahatlıkla yapabileceğinizde ekstra bir yere ihtiyaç duymayacaksınız. Ev hanımları tarafından yıllardır yapılan evde kına paketleme işini evlere iş veren firmalar iş başvurusu ile temin edebilirsiniz. Bu işi isteyenler bu firmaların dışında düğün ürünleri satan mağazalar ile görüşerek de bulabilirler. Sizde günde 3 ile 5 saatinizi bu işe ayırabilirseniz ayda 500 lira ile 1.500 lira arasında para kazanabilirsiniz.

Sakarya’da Evlere Paketleme İşi

Evde çalışmak zorunda kalan ev hanımlarının en çok tercih ettiği iş evde paketleme işi olarak dikkat çekmektedir. Yapımı kolay ve herhangi bir tecrübe gerektirmeyen paketleme işi sayesinde sizde aile bütçesine katkıda bulunmak adına para kazanabilirsiniz. Birbirinden farklı yüzlerce ürünün paketlenmesi işini evlere paketleme iş veren firmalar aracılığı ile bulabilirsiniz. Yüzlerce üründen oluşan paketleme işlerinden bayanlar tarafından en çok talep edilenlerini sıralamak gerekirse;

 • Evde çerez paketleme işi
 • Evde kına paketleme işi
 • Evde balon paketleme işi
 • Evde sabun paketleme işi
 • Evde lastik paketleme işi
 • Evde toka paketleme işi
 • Evde ataç paketleme işi
 • Evde iğne paketleme işi
 • Evde kürdan paketleme işi
Evde Kürdan Paketleme

Sizde yukarıda belirttiğimiz paketleme işlerinden kendinize uygun olanını evlere paketleme işi veren firmalar aracılığı ile alabilir ve para kazanabilirsiniz.

Sakarya’da Evlere Dantel İşi Veren Firmalar

Bayanlar tarafından yapılan dantel işi bir çok firma tarafından değerlendirilmeye devam etmektedir. Son zamanlarda dantel işleri her ne kadar makine ile yapılsa da el işçiliği ile yapılanlar çok daha değerli olduğundan alıcı bulmakta zorlanmamaktadır. Havlu kenarı, tülbent kenarı ve vitrin örtülerinin yapımında ev hanımlarının iş gücü kullanılmaktadır. Sizde el becerinize güveniyor ve dantel işi biliyorsanız bu işi yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Sakarya’da Evlere İş Veren Firmalar aracılığı ile talep edebileceğiniz dantel işi ile ayda 750 lira ile 2 bin lira arasında para kazanabilirsiniz.

Sakarya ve ilçelerinde ikamet eden ev hanımları Sakarya’da Evlere İş Veren Firmalar 2017 iş talebinde bulunarak kendilerin uygun işi yapabilir ve para kazanmaya başlayabilir.

Evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarının en çok talep ettikleri işler. Dışarıda çalışamayan ev hanımları için evlere iş gönderen firmalar. boş vakitlerini değerlendirerek evde  para kazanmak isteyenlere iş fikirleri. Okul masrafını çıkartmak isteyen öğrencilere ek gelir getirici işler. Ülkemizin her yerinde olduğu gibi evinde çalışmak isteyen bayanlara Yalova’da Evlere İş Veren Firmalar ve iş imkanları. Sizde evinizde oturduğunuz yerden ek iş yaparak aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

 Yalova’da Evde Paketleme İşi

Evde çalışmak isteyen bayanların en çok aradığı işlerin başında evde paketleme işi gelmektedir. Birbirinden farklı ürünlerin firmalar tarafından evlere gönderilerek paketlenmesi işi sayesinde ayda 500 lira ile 2 bin lira arasında para kazanabilirsiniz. Yalova’da Evlere İş Veren Firmalar 2017 imkanları dahilinde bulunan paketleme işi için sizde iş talebinde bulunabilirsiniz. Firmaların kargo ile evinize göndereceği ürünleri istenilen adet ve türden paketleme yapmanız ve geri göndermeniz gerekmektedir. Ülkemizde binlerce ev hanımı evde paketleme işi yaparak geçimini sağlamaktadır. Sizde evdeki boş vakitlerinizde ister kendi başınıza isterseniz 3 – 5 kişilik grup kurarak bu işi yapabilirsiniz. Evlere Paketleme İşi gönderen firmaların en çok vermiş olduğu ürünler hakkında kısa bir sıralama yapmak gerekirse;;

 • Evde kürdan paketleme
 • Evde kına paketleme
 • Evde boncuk paketleme
 • Evde lastik paketleme
 • Evde toka paketleme
 • Evde iğne paketleme
 • Evde zımba teli paketleme
 • Evde buzdolabı poşeti paketleme
 • Evde raptiye paketleme
 • Evde ataç paketleme
 • Evde vida paketleme

Yukarıda belirttiğimiz paketleme işlerinden kendinize uygun olanını yapmak için sizde firmalardan iş talebinde bulunabilirsiniz.

 Yalova’da Evde Para Kazandıran İşler

Çeşitli nedenler ile dışarıda herhangi iş yerinde tam süreli olarak çalışamayan ev hanımları para kazanmak için evde çalışma yöntemini kullanmaktadır. Yalova’da Evlere İş Veren Firmalar aracılığı ile aldıkları ürünleri evlerinde işleyen, paketleyen veya montajını yapan bayanlar aile ekonomilerine katkıda bulunmaktadır. Evde boş zamanların televizyon karşısında geçirmek istemeyen ev hanımları bu tarz işler yaparak vakitlerini paraya çevirmektedirler. Özellikle bilgisayar kullanmayı bilen genç ev hanımları son yıllarda internet üzerinden güzel paralar kazanmaktadır.

İnternet üzerinden para kazanma nasıl olur

İnternet üzerinden para kazanmak isteyen ev hanımlarına bir kaç iş örneği vermek gerekirse; internet üzerinden makale yazarlığı. internet üzerinden anket doldurarak para kazanma imkanı, internet üzerinden yorum yazarak para kazanma imkanı ve internet üzerinden video yükleyerek para kazanma imkanları bulunmaktadır. Tabi ki evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarına yüzlerce iş imkan bulunmaktadır. Yalova’da evde çalışmak isteyen ev hanımları yapmak istedikleri işi iyi belirleyerek firmalardan iş talebinde bulunmalıdır. İş belirleme noktasında bu işi yapacağınız yerin uygun olması, almak istediğiniz işin herhangi bir tecrübe, makine veya ekip gerektirip gerektirmediğini ve yaklaşık kazanç maliyetinin iyi hesaplanması gerekmektedir. Bu gibi hesapları belirledikten sonra sizde Yalova’da Evlere İş Veren Firmalar aracılığı ile evde para kazanmak adına iş talebinde bulunabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Sacide dedi ki:

  Üniversite mezunuyum ev hanımıyım paketleme işine ihtiyacım var

 2. Bahar dedi ki:

  Merhabalar kolay gelsin benim evde paketleme işine İhtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim yalova Çınarcık da oturuyorum Hayırlı günler